SPECJALISTYCZNY GABINET LOGOPEDYCZNY

GABINET LOGOPEDYCZNY

/ 01

Kim jestem

NEUROLOGOPEDA, LOGOPEDA DYPOLOMOWANY, PEDAGOG

Nazywam się ANNA ISKRA i jestem bardzo optymistyczną kobietą, a ponadto świetnym neurologopedą, logopedą dyplomowanym oraz pedagogiem. Studia pedagogiczne ukończyłam na lubelskim KULu, studia podyplomowe z logopedii na Uniwersytecie Warszawskim, a studia z neurologopedii na UMCS w Lublinie. Jestem neurologopedą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii neurologopedycznej z noworodkami, niemowlętami, dziećmi młodszymi i starszymi, młodzieżą oraz dorosłymi o różnej etiologii zaburzeń mowy i komunikacji.

Jestem współautorką książki „Mówię Ci… – wiersze doskonalące artykulacje”. Prowadzę webinary, szkolenia z zagadnień rozwoju, stymulacji, a także zaburzeń mowy i komunikacji oraz profilaktyki logopedycznej.

Motto, którym kieruję się w pracy terapeutycznej to „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dlatego też moją pracę oraz wystąpienia publiczne cechuje entuzjazm i zaangażowanie w przekazywane treści, aby skutecznie docierały do odbiorcy.

Połączenie pasji i doświadczenia pozwala mi prowadzić prywatną praktykę logopedyczną pod nazwą Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny Anna Iskra w Lublinie z wieloma sukcesami terapeutycznymi dla Pacjentów. Prowadzę także terapię neurologopedyczną z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach i kursach branżowych poszerzając wiedzę i umiejętności terapeutyczne, aby prowadzona przeze mnie terapia logopedyczna była skuteczna dla każdego Pacjenta.

Scroll to Top